Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Black Rubber Tire Coating Paste

Czernidło do elementów plastikowych i opon

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,99 zł 69.99
Cena netto: 56,90 zł
ilość szt.

Opis

Preparat przeznaczony do pielęgnacji opon oraz elementów gumowych i plastikowych na zewnątrz samochodu. Zapewnia pielęgnowanym elementom głęboka czerń oraz długotrwałą ochronę przed czynnikami środowiskowymi. 

Pojemność 500 ml

Opony zdecydowanie należą do kategorii najbardziej eksploatowanych części samochodu. Ich wygląd dla wielu kierowców jest kwestią drugorzędną, jednak dbanie o stan ogumienia powinien być traktowany priorytetowo, gdyż ma on bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo na drodze. W celu odpowiedniej konserwacji opon warto jest zaopatrzyć się w czernidło do opon i elementów plastikowych Black Rubber Tire Coasting Paste firmy Premo.

Dlaczego tak istotne jest regularne stosowanie czernidła do opon Black Rubber Tire Coating Paste

Bardzo duża część kierowców nie zwraca uwagi na stan swoich opon, aż do ich wymiany. Niestety w dalszym ciągu jedynie niewielka część właścicieli pojazdów zdaje sobie sprawę, że odpowiednia konserwacja opon nie tylko sprawia, że prezentują się one lepiej, ale także wydłuża ich żywotność i zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze. Właśnie dlatego regularnie powinno stosować się wszelkie środki służące do czyszczenia i zabezpieczenia opon. Jednym z takich preparatów jest czernidło do opon i elementów plastikowych Black Rubber Tire Coating Paste.

Jest to wyjątkowy kosmetyk, który pozwala na szybką i prostą konserwację opon. Środek ten nie tylko poprawia wygląd elementów na których został zastosowany, lecz także chroni je przed czynnikami zewnętrznymi. W przypadku opon jest to o tyle istotne, że są one nieustannie narażone na działanie wilgoci, soli, piasku czy żwiru. Regularne korzystanie z czernidła do opon i elementów plastikowych Black Rubber Tire Coating Paste pozwala na znaczne ograniczenie wpływu tego typu czynników na ogumienie naszego pojazdu.

Zalety czernidła do opon Black Rubber Tire Coating Paste

Poza tworzeniem wspomnianej wyżej warstwy ochronnej czernidło do opon Black Rubber Tire Coating Paste ma także szereg innych zalet. Przede wszystkim nadaje naszym oponom bardzo głęboką czerń, dzięki czemu nie tylko są one odporniejsze na czynniki zewnętrzne, ale także znacznie lepiej się prezentują. Dodatkowo środek ten jest bardzo uniwersalny. Może być stosowany na każdym rodzaju opon, jak również na wszelkiego rodzaju elementach gumowych i plastikowych na zewnątrz samochodu. Czernidło do opon Black Rubber Tire Coating Paste może być bezpiecznie stosowane na klamkach i wszelkich elementach ozdobnych. W tym wypadku kosmetyk ten nada im elegancką, głęboką czerń i stworzy warstwę ochronną, która sprawi, że miejsca na którym został zastosowany będą znacznie trudniej się brudziły.

Zasady stosowania czernidła do opon Black Rubber Tire Coating Paste

Czernidło do opon Black Rubber Tire Coating Paste jest niezwykle proste w użytku. Jednak musimy pamiętać, że jeśli chcemy uzyskać najlepsze możliwe efekty powinniśmy stosować go jedynie na dokładnie umyte i wyczyszczone opony. Tego typu czyszczenia można dokonać na myjni bezdotykowej przy użyciu myjki ciśnieniowej, bądź specjalnej lancy do czyszczenia opon. Po wyczyszczeniu ogumienia możemy przystąpić do aplikacji czernidła do opon. Wykonać to możemy przy użyciu gąbki, ściereczki z mikrofibry, bądź specjalnego aplikatora. Środek należy rozprowadzić po rancie opony dokładnie go wcierając, aż pokryjemy nim całą powierzchnię opony. W razie potrzeby cały proces można powtórzyć w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

Powód popularności czernidła do opon Black Rubber Tire Coating Paste.

Czernidło do opon Black Rubber Tire Coating Paste jest niezwykle popularnym kosmetykiem samochodowym. Korzystają z niego zarówno właściciele myjni, osoby zajmujące się autodetailingiem jak również zwykli kierowcy. Popularność tego kosmetyku wynika z:

  • Bardzo prostego sposobu użycia.

  • Szybkich i satysfakcjonujących efektów.

  • Uniwersalności

  • Ekonomiczności

Wszystkie te cechy sprawiają, że czernidło do opon Black Rubber Tire Coating Paste jest kosmetykiem samochodowym, który zwyczajnie wart jest posiadania nawet przez niedzielnego kierowcę.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl