Aktualności
Etapy Car etailingu

Stosowanie odpowiednich produktów oraz systematyka czyszczenia pojazdu to pół sukcesu w przypadku odpowiedniej pielęgnacji auta. Drugie pół stanowi odpowiednie zaaplikowanie oraz prawidłowa kolejność czyszczenia i nanoszenia powłok ochronnych. To od czego zaczynamy cały proces czyszczenia naszego samochodu ma spory wpływ na końcowy efekt. Warto wobec tego przygotować całą powierzchnię, by później móc odpowiednio wykonać wszystkie niezbędne pozostałe czynności, które sprawią, że nasze auto będzie lśniło na długo. Jeśli wykonamy je umiejętnie i zgodnie ze sztuką, samochód będzie przez długi czas wyglądał jak nowy.

Najlepszy sposób na pielęgnację wnętrza samochodu

Większość posiadaczy auta zadaje sobie pytanie, w jaki sposób zadbać o tapicerkę w swoim pojeździe tak, aby na długo pozostała świeża i czysta, a przebywanie w naszym samochodzie należało do przyjemności. Nie ma co ukrywać - czyste wnętrze, fotele oraz kokpit sprawiają, że poruszanie się autem będzie o wiele bardziej komfortowe.

Jak jednak wykonać pranie tapicerki u siebie w aucie tak, by było ono dla nas jak najbardziej satysfakcjonujące? Kompleksowe czyszczenie u profesjonalisty może kosztować nawet 300 złotych. Wykonując je samodzielnie możemy zatem sporo zaoszczędzić, jednak czy na pewno warto?

Profesjonalne produkty do czyszczenia gwarancją zadowolenia

Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju materiału wykonana jest tapicerka w naszym samochodzie, z całą pewnością szybko się ubrudzi i zmieni swój odcień. Nawet podczas regularnego odkurzania foteli i kokpitu, brud może szybko wnikać we włókna i dodatkowo utrwalać się z pomocą wysokich temperatur. By skutecznie oczyścić zatem wnętrze swojego auta niezbędne jest pranie tapicerki. Do wykonania tej czynności potrzebne będą z specjalistyczne preparaty. Jeśli takich nie posiadamy, musimy się w nie koniecznie wyposażyć. W naszej ofercie posiadamy chemię do prania tapicerki marki Premo, które z pewnością sprawdzą się, jako najwyższej jakości preparaty piorące.

Do wyboru mamy kilka najbardziej uniwersalnych i powszechnych substancji czyszczących, które sprawdzą się do wielu różnych rodzajów powierzchni i pełnią kilka podstawowych funkcji, zapewniających idealną świeżość i czystość. W naszej ofercie można znaleźć środki zarówno do prania powierzchni skórzanych, jak i materiałowych. Są to doskonałe, lekko pieniące się produkty odznaczające się wysoką jakością oraz bardzo przyjemnym, naturalnym zapachem. W przypadku bardziej intensywnego czyszczenia poplamionej tapicerki warto skorzystać również z odplamiacza, który miejscowo wywabi plamy z tapicerki samochodowej. Tego rodzaju preparat sprawdzi się również w przypadku powierzchni, takich jak dywany, obicia tapicerskie oraz różnego rodzaju tkaniny. Unikalna kompozycja składników zmiękczających brud pozwala rozpuścić i łatwo usunąć plamy przy pomocy odkurzacza lub szmatki. Tego rodzaju środki doskonale sprawdzają się również wspomagająco, jako oczyszczacze na myjniach parowych i ręcznych.

Oprócz foteli i innych powierzchni miękkich warto zadbać również o kokpit. To on, jako pierwszy rzuca się w oczy i daje wgląd na stan jakości tapicerki w aucie. Mleczko w płynie do pielęgnacji kokpitu Premo doskonale zabezpiecza i przywraca oryginalny wygląd elementom plastikowym oraz gumowym wewnątrz samochodu. Dodatkowo, nasz Dressing do pielęgnacji wnętrz tworzy na tego rodzaju elementach powierzchnię antystatyczną, która zapobiega osadzaniu się brudu w późniejszym czasie.

Miejscowy odplamiacz tapicerki

Miejscowy odplamiacz tapicerki

Odkurzacz parowy – gwarancja idealnej czystości

Kiedy już bierzemy się za sprzątanie naszego pojazdu, chcemy zrobić to jak najlepiej, z najwyższą dbałością o szczegóły. Niestety czasem samodzielnie przy pomocy szmatki nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Wtedy na pewno warto skorzystać z odkurzaczy parowych. Dają nam one możliwość nie tylko na odpowiednie oczyszczenie powierzchni, ale również na dezynfekcję pod wpływem temperatury. Tego rodzaju zabieg zabija wszystkie bakterie, drobnoustroje i roztocza, które są przyczyną wielu niepożądanych chorób. Ponadto, wysoka temperatura pary pomaga rozpuścić i oczyścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia, takie jak tłuszcze, smary oraz oleje czyniąc je o wiele prostszymi do usunięcia. Jednym z największych plusów tego rodzaju czyszczenia jest również to, że eliminuje ono odory i nieprzyjemne zapachy.

Samoobsługowe mycie tapicerki tego odkurzaczem parowym daje również inne korzyści – oszczędność czasu i pieniędzy, a także całkowitą swobodę w doborze odpowiedniej dla nas pory dnia. Umożliwia on kompleksowe wyczyszczenie wnętrza samochodu i wszystkich jego elementów.

Łączenie najlepszych środków w celu osiągnięcia sukcesu!

Najlepszą metodą, by efektownie i dokładnie oczyścić naszą tapicerkę jest oczywiście stosowanie kilku metod czyszczenia naraz, zyskując najbardziej pożądany efekt. Łącząc odkurzanie parowe ze stosowaniem kosmetyków samochodowych pierwszej linii Premo zapewni długotrwały i zamierzony cel. Pozwala to na przeprowadzenie pełnego procesu czyszczenia i konserwacji samochodu. Są to środki wyselekcjonowane tak, aby spełniać wymagania jakościowe najbardziej wybrednych klientów. Tworzone są, aby zapewnić maksymalizację efektu czystości, który można zyskać z ich pomocą w stosunku do ceny. Dzięki temu mamy pewność o rentowności całego przedsięwzięcia.

Autokosmetyki do czyszczenia wstępnego i środki samochodowe pozwalające na przeprowadzenie całego procesu sprzątania samochodu w profesjonalnych myjniach parowych i ręcznych to cała gama preparatów, z których każdy przeznaczony jest do innych, wyspecjalizowanych czynności. Doskonałe właściwości czyszczące pozwalają na mycie szyb samochodowych, wysoką jakość mycia wnętrz, a nawet silników pojazdów. Dodatkowymi atutami charakteryzującymi produkty marki jest ich łatwe spłukiwanie. Te wszystkie cechy, w połączeniu z wysoką efektywnością sprawiają, że Premo jest pierwszym wyborem oraz liderem wśród właścicieli i klientów myjni.

Dodatkowe stosowanie odkurzaczy parowych maksymalizuje pożądane efekty. Zastosowanie obu tych czynników pozwala oczyścić samochód perfekcyjnie, a także zabezpieczyć go na dłuższy czas. Sprawia to, że klienci chętnie wracają po kosmetyki naszej marki, gdyż ich wydajność jest o wiele większa niż standardowych preparatów tego typu.

Środek do tapicerek skórzanych

Środek do pielęgnacji skóry i tapicerek skórzanych

Zachęcamy do przeglądnięcia całej oferty produktów dostępnych na naszej stronie, a także bliższego zapoznania się z tematem odkurzaczy parowych, które z pewnością - we współpracy z chemią Premo okażą się trafionym przedsięwzięciem oraz idealnym wyborem dla lepszego działania i rozwoju firmy oraz efektywniejszego czyszczenia wszystkich elementów samochodu.


« powrót do Poradnika
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl