Aktualności
Kosmetyki do nabłyszczania opon w myjniach ręcznych

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele środków do nabłyszczania opon – od wysokiej jakości żelów do opon, charakteryzujących się bardzo wysoką jakością, po czernidła do opon z niższej półki cenowej, zapewniające jedynie chwilowy efekt wizualny. Jak więc wybrać odpowiedni do własnej myjni środek do nabłyszczania opon, który z jednej strony zapewni nam odpowiednią jakość świadczonych usług, a z drugiej nie uszczupli naszych przychodów?

O Premo
Najchętniej wybierana profesjonalna linia chemii i kosmetyków samochodowych klasy premium
przeznaczona dla myjni parowych oraz profesjonalnych myjni ręcznych.  Chemia samochodowa i kosmetyki dla myjni parowych Premo
 
PREMO to pierwsza linia kosmetyków samochodowych klasy premium stworzona z myślą o  myjniach parowych oraz profesjonalnych myjniach ręcznych. Preparaty marki PREMO zostały specjalnie wyselekcjonowane tak aby spełniać wysokie wymagania jakościowe właścicieli myjni samochodowych mając jednocześnie na uwadze rentowność prowadzonego biznesu.
 
To właśnie bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, w połączeniu z wysoką skutecznością mycia oraz dużą wydajnością sprawiają, że chemia samochodowa PREMO jest najchętniej wybierana przez właścicieli myjni parowych oraz profesjonalnych myjni ręcznych. Ponadto chemia i kosmetyki samochodowe PREMO są przyjazne dla środowiska i minimalizują jego zanieczyszczenie.
 
Jako producent i właściciel marki PREMO posiadamy bogatą ofertę i wysokie stany magazynowe, które pozwalają naszej firmie na obsługę sektora B2B. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w zakresie stosowania i efektywnej dystrybucji produktów PREMO.
 
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz dystrybutorów
 
 
Dlaczego Premo
chemia do myjni parowych

  • Wysoka jakość preparatów
  • Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny
  • Duża wydajność 
  • Łatwość aplikacji
  • Możliwość korzystania z bezpłatnych porad naszego specjalisty
 
 
 
 
 
Nasze atuty

  • Ekspresowa wysyłka - Wszystkie zamówienia złożone do 10.00 wysyłamy już w tym samym dniu!
  • Darmowa dostawa - Pokrywamy koszty dostawy wszystkich zamówień przekraczającej 300zł!
  • Dostępność produktów - Wszystkie produkty dostępne są u nas od ręki... Zawsze.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl