Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

O Premo
Najchętniej wybierana profesjonalna linia chemii i kosmetyków samochodowych klasy premium
przeznaczona dla myjni parowych oraz profesjonalnych myjni ręcznych.  Chemia samochodowa i kosmetyki dla myjni parowych Premo
 
PREMO to pierwsza linia kosmetyków samochodowych klasy premium stworzona z myślą o  myjniach parowych oraz profesjonalnych myjniach ręcznych. Preparaty marki PREMO zostały specjalnie wyselekcjonowane tak aby spełniać wysokie wymagania jakościowe właścicieli myjni samochodowych mając jednocześnie na uwadze rentowność prowadzonego biznesu.
 
To właśnie bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, w połączeniu z wysoką skutecznością mycia oraz dużą wydajnością sprawiają, że chemia samochodowa PREMO jest najchętniej wybierana przez właścicieli myjni parowych oraz profesjonalnych myjni ręcznych. Ponadto chemia i kosmetyki samochodowe PREMO są przyjazne dla środowiska i minimalizują jego zanieczyszczenie.
 
Jako producent i właściciel marki PREMO posiadamy bogatą ofertę i wysokie stany magazynowe, które pozwalają naszej firmie na obsługę sektora B2B. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w zakresie stosowania i efektywnej dystrybucji produktów PREMO.
 
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz dystrybutorów
 
 
Dlaczego Premo
chemia do myjni parowych

 • Wysoka jakość preparatów
 • Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny
 • Duża wydajność 
 • Łatwość aplikacji
 • Możliwość korzystania z bezpłatnych porad naszego specjalisty
 
 
 
 
 
Nasze atuty

 • Ekspresowa wysyłka - Wszystkie zamówienia złożone do 10.00 wysyłamy już w tym samym dniu!
 • Darmowa dostawa - Pokrywamy koszty dostawy wszystkich zamówień przekraczającej 500zł!
 • Dostępność produktów - Wszystkie produkty dostępne są u nas od ręki... Zawsze.

Koszty wysyłki:

 • 20zł przedpłata
 • 25zł pobranie
 • Darmowa dostawa - Pokrywamy koszty dostawy wszystkich zamówień o wartości przekraczającej 500zł!
 • Dostawa za granicę - koszty dostawy produktów za granicę wyceniane są przy każdorazowym zamówieniu, indywidualnie dla każdego klienta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl