Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Tar-X (C28-G)

Środek do usuwania smoły i asfaltu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 61,48 zł 61.48
Cena netto: 49,98 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 4.10889
Producent: PREMO
Kod produktu: C28-G

Opis

Środek do usuwania asfaltu i smoły Tar-X

Tar-X to doskonały środek do usuwania asfaltu i smoły z powierzchni elementów nadwozia samochodu jak również z innych powierzchni zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz auta. Środek do usuwania asfaltu i smoły Tar-X jest dokładnie zaprojektowaną mieszanką rozpuszczalników, pozwalającą wniknąć głęboko w bród usuwając nawet najcięższe zabrudzenia. Tar-X marki PREMO sprawdza się również przy usuwaniu zabrudzeń takich jak woski, kleje, silikon i innych. Doskonale sprawdza się po czyszczeniu zasadniczym w myjniach parowych i myjniach wodnych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Dla własnego bezpieczeństwa zaleca się użycie rękawic i okularów ochronnych. Spryskaj czystą ścierkę z mikrofibry produktem przy pomocy rozpylacza. Delikatnie przetrzyj zabrudzoną powierzchnię. W razie cięższych zabrudzeń nałóż produkt bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię przy pomocy spryskiwacza i pocieraj czystą ścierką z mikrofibry aż do całkowitego usunięcia zabrudzenia.

Uwaga: Nie nakładać na rozgrzaną powierzchnię, nie pozwolić by produkt wysechł na powierzchni.

Smoła i asfalt są zabrudzeniami, które są niezwykle trudne do usunięcia z powierzchni naszego samochodu. Jednak, co może być zaskakujące ten typ zanieczyszczeń niezwykle łatwo może znaleźć się na naszej karoserii. Dlatego też środki do usuwania smoły i asfaltu są coraz popularniejsze wśród kierowców.

W jaki sposób smołą i asfalt znajdują się na naszym samochodzie

Smoła i asfalt to zabrudzenia, które najczęściej pojawią się na naszych pojazdach w okresie letnim. Wynika to przede wszystkim z obecnych wtedy wszędzie remontów dróg, torowisk i wszelkiego innego rodzaju robót drogowych. Oprócz tego asfalt i smoła mogą zaplamić nasz samochód z powodu wysokich temperatur jakie występują w lecie. Gorąco słońca jest w stanie dosłownie stopić wierzchnią część drogi. Właśnie to zjawisko sprawia, że smoła i asfalt mogą ubrudzić nasz pojazd. Na szczęście na rynku dostępne jest coraz więcej profesjonalnych środków do usuwania smoły i asfaltu z karoserii co pozwala nam na zachowanie naszego samochodu w dobrym stanie.

Zastosowanie środka do usuwania smoły i asfaltu Tar-X

Tar-x to nowoczesny środek do usuwania smoły i asfaltu z karoserii samochodu. Środek ten w dużej mierze składa się z mieszanki doskonale działających rozpuszczalników, dzięki czemu Tar-X jest nie tylko doskonale sprawdza się jako środek do usuwania smoły asfaltu, ale także doskonale usuwana takie zanieczyszczenia jak ślady po wosk, kleju, silikonie i innych tego typu środkach. Dzięki temu jest on niezwykle popularny wśród mechaników samochodowych oraz osób, które zajmują się wyklejaniem samochodów folią i innymi materiałami reklamowymi. Środek do usuwania smoły i asfaltu wnika głęboko w strukturę zabrudzeń i skutecznie je rozpuszcza umożliwiając całkowite ich usunięcie.

Środek do usuwania asfaltu i smoły Tar-X - jak korzystać?

Korzystanie ze środka do usuwania asfaltu i smoły Tar-X umożliwia skuteczne i szybkie usunięcie wszelkiego rodzaju uporczywych zabrudzeń, jednocześnie gwarantując, że lakier nie zostanie uszkodzony. Preparat ten jest gotowy do użycia od razu po zakupie, nie wymaga on rozcieńczania z wodą, ani z żadnego rodzaju rozpuszczalnikiem. Przed użyciem środka do usuwania asfaltu i smoły Tar-X należy zadbać o zabezpieczenie swoich oczu i rąk. Trzeba więc zaopatrzyć się w specjalne rękawice i okulary ochronne. Dzięki temu unikniemy bolesnych podrażnień, które mogą wystąpić po kontakcie rozpuszczalników ze skórą.

Sama aplikacja środka do usuwania asfaltu i smoły jest niezwykle prosta. Na niewielkie, lub stosunkowo nowe zabrudzenia wystarczy spryskać ściereczkę z mikrofibry i delikatnie przetrzeć zanieczyszczoną powierzchnię. W przypadku uporczywych zabrudzeń należy nałożyć środek do usuwania smoły i asfaltu Tar-X bezpośrednio na nadwozie samochodu i pocierać ściereczką aż do usunięcia zabrudzenia. Należy jednak pamiętać o tym by nie nakładać środka do usuwania smoły i asfaltu na nagrzaną powierzchnię i nie pozwolić na wyschnięcie preparatu na powierzchni lakieru samochodu.

Środek do usuwania asfaltu i smoły Tar-X - dlaczego warto?

Środek do usuwania smoły i asfaltu Tar-X jest niezwykle popularny zarówno wśród właścicieli myjni ręcznych i parowych, jak również wśród kierowców samochodów ciężarowych, operatorów maszyn budowlanych, ale także wśród indywidualnych klientów. Popularność ta wynika z:

  • Łatwości aplikacji środka do usuwania asfaltu i smoły Tar-X
  • Ilości zastosowań preparatu
  • Gotowości do użycia od razu po zakupie
  • Wysokiej skuteczności

 

Opinie o produkcie (4)

bardzo dobrze usuwa asfalt przed korektą lakieru

Bardzo dobry produkt na asfalt. Nie szkodzi lakierowi

Działa jak należy. Polecam.

najlepszy środek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl