Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

METAL POLISH (PD-01)

Środek do czyszczenia i zabezpieczania nielakierowanych metali, do czyszczenia chromu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 98,39 zł 98.39
Cena netto: 79,99 zł
ilość szt.

Opis

Pojemność: 1L

Metal Polish to środek stworzony do czyszczenia i zabezpieczania wszystkich nielakierowanych metali takich jak: chrom, stal nierdzewna, magnez i nikiel. Działa również świetnie na aluminium, miedzi, brazie, srebrze i złocie. Łatwo się nakłada i usuwa. Usuwa lotna rdze, utlenienia, przebarwienia, zaśniedzenia, resztki owadów i białe ślady po wodzie.

Proporcje: Gotowy do użycia

 

Opinie o produkcie (1)

polerowałem ręcznie plastikowy zderzak po rysach z parkingu. poszło nieźle. Nie usunałem wszystkich rys ale efekt końcowy super

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl