Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Neutral Wash

Szampon samochodowy o neutralnym PH 

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,43 zł 34.43
Cena netto: 27,99 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Wysoce skoncentrowany szampon o neutralnym pH i zapachu owoców.

Dzięki wysokiej zawartości składników powierzchniowo czynnych doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia i zapewnia optymalny poślizg gąbek i rękawic do mycia. Bezpieczny
dla powłok i wosków. Tworzy gęstą, stabilną aktywną pianę, która doskonale zmiękcza brud.

Proporcje: od 1:100 do 1:200

Szampon samochodowy o neutralnym PH

Szampony samochodowe są najpopularniejszym środkiem służącym do czyszczenia zabrudzeń znajdujących się na lakierze naszego samochodu. Na rynku znaleźć można wiele różnych szamponów samochodowych. Zdecydowanie najbardziej skutecznymi środkami są te o neutralnym PH.

Do czego wykorzystywać szampon samochodowy o neutralnym PH Neutral Wash?

Szampony samochodowe o neutralnym PH są bardzo bezpieczne dla lakieru, kół czy felg. Umycie szamponem idealnie przygotuje karoserię do nałożenia wosku, powłoki ceramicznej, czy innego kosmetyku, który wymaga nałożenia na odtłuszczoną i czystą powierzchnię.

Przygotowanie samochodu do mycia przy pomocy szamponu o neutralnym PH Neutral Wash.

Mimo swojej wysokiej skuteczności szampon samochodowy z neutralnym PH Neutral Wash wymaga wcześniejszego przygotowania samochodu do mycia. Samochód powinien zostać odpowiednio wcześniej opłukany. Po opłukaniu samochodu możemy przygotować się do mycia naszego pojazdu. Powinniśmy przygotować wiaderka, jedno wypełnione wodą z szamponem, drugie z samą wodą i separatorem brudu umieszczonym na dnie, drugie wiadro służyć nam będzie do płukania gąbek i rękawic używanych do czyszczenia. Dzięki temu unikniemy porysowania lakieru naszego samochodu drobinkami piasku, które mogłyby osiąść na gąbce.

Mycie samochodu przy użyciu szamponu o neutralnym PH Neutral Wash

Szampon o neutralnym ph Neutral Wash należy rozcięczyć z wodą w proporcjach 1:100, lub 1:200. W takim stężeniu osiąga on najwyższą skuteczność. Mycia właściwego dokonujemy przy użyciu gąbki, lub rękawic do czyszczenia samochodu. Samochód powinniśmy zaczynać myć od dachu kierując się w dół. Po zakończonym myciu jeszcze raz spłukujemy samochód.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl