Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Soft Surface Premium Leather Wax

Wosk do samochodowej tapicerki skórzanej

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,99 zł 49.99
Cena netto: 40,64 zł
ilość szt.

Opis

Soft Surface Premium Leather Wax

Preparat przeznaczony do pielęgnacji i konserwacji skórzanych elementów wnętrza samochodu. Stworzony z myślą o najbardziej delikatnych powierzchniach zapewniając im unikalną warstwę ochronna. 

Pojemność 500 ml

Wosk do samochodowej tapicerki skórzanej Soft Surface Premium Leather Wax

Dbanie o skórzaną tapicerkę

Skórzana tapicerka jest często traktowana jako wyznacznik prestiżu, czy statusu społecznego. Dlatego też tak istotne jest nie tylko czyszczenie jej, ale także odpowiednia konserwacja skóry. Do konserwacji skóry można wykorzystać wiele środków. Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych jest wosk do tapicerek skórzanych.

Jak działa wosk do tapicerek skórzanych

Wosk przeznaczony do tapicerki skórzanej jest przeznaczony do aplikacji na już wyczyszczonej tapicerce. Wosk do tapicerki skórzanej pozwala na nadanie skórze naturalnego blasku, przywraca sprężystość i tworzy swojego rodzaju warstwę ochronną, która uodparnia skórzaną tapicerkę na zadrapania czy zabrudzenia.

Nawoskowana skóra jest znacznie bardziej sprężysta dzięki czemu unikniemy przecierania i wycierania się skóry.

Dla kogo przeznaczony jest wosk do tapicerek skórzanych

Wosk do tapicerek skórzanych Soft Surface Premium Leather Wax przeznaczony jest dla wszystkich osób, które posiadają skórzaną tapicerkę w samochodzie, lub zawodowo zajmują się wykonywaniem zabiegów autodetailngowych.

Wosk do tapicerek skórzanych wykorzystywany jest jako wykończenie wyczyszczonej tapicerki skórzanej. Najczęściej używany jest przez profesjonalistów, jednak także osoby prywatne dbające o swoje samochody nieco bardziej niż przeciętny kierowca chętnie korzystają z tego środka.

Jak korzystać z wosku do tapicerek skórzanych

Korzystanie z wosku do tapicerek skórzanych jest niezwykle proste. Znacznie bardziej skomplikowane jest przygotowanie tapicerki do jego aplikacji. Przede wszystkim tapicerka powinna być idealnie czysta. Dlatego też przed aplikacją tego kosmetyku samochodowego warto jest odwiedzić profesjonalną myjnię ręczną, nie ważne czy wodną czy parową. Tapicerkę skórzaną można także wyczyścić podczas wizyty na myjni bezdotykowej używając do tego specjalnych urządzeń do czyszczenia parowego.

Tapicerkę skórzaną warto jest wyczyścić przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków samochodowych, dzięki temu można mieć pewność, że nasza tapicerka będzie odpowiednio przygotowana do aplikacji wosku do tapicerek skórzanych Soft Surface Premium Leather Wax.

Sama aplikacja tegoż środka nie jest szczególnie skomplikowana. Jest on gotowy do nałożenia, nie wymaga rozcieńczania z wodą ani żadnym innym rozpuszczalnikiem. Aplikacji najlepiej jest dokonywać przy użyciu ściereczki z mikrofibry bądź specjalnej gąbki. Wosk należy nakładać kolistymi ruchami i pozostawić go do wyschnięcia. Najlepiej jest pracować na niewielkich fragmentach tapicerki. Warto pamiętać, że podobnie jak w przypadku wosku do karoserii samochodu dwie, lub więcej cienkich warstw dadzą znacznie lepsze efekty niż użycie jednej grubej warstwy. Również jak w przypadku wosku do karoserii, wosk do tapicerek skórzanych Soft Surface Premium Leather Wax powinien być aplikowany w cieniu, na nie rozgrzaną powierzchnię.

Dlaczego warto wybrać wosk do tapicerek skórzanych Soft Surface Premium Leather Wax

Wosk do tapicerek skórzanych Soft Surface Premium Leather Wax jest powszechnie stosowany przez osoby zajmujące się autodetailngiem, właścicieli myjni ręcznych oraz przez osoby prywatne i kierowców zawodowych. Ma to związek z:

  • Łatwością aplikacji wosku do tapicerek skórzanych

  • Wysoką wydajnością kosmetyku samochodowego

  • Trwałością osiąganych efektów

  • Właściwościami konserwacyjnymi wosku do samochodowej tapicerki skórzanej.

Wszystkie te cechy sprawiają, że wosk do tapicerek skórzanych Soft Surface Premium Leather Wax jest niezwykle popularnym kosmetykiem samochodowym.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl