Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Quick Dressing (S-94)

Płynny dressing do pielęgnacji kokpitu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 40,58 zł 40.58
Cena netto: 32,99 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Płynne mleczko do pielęgnacji kokpitu samochodowego Quick Dressing

Quick Dressing to płynne mleczko do pielęgnacji kokpitu samochodowego, które doskonale nadaje się do zabezpieczania i przywracania oryginalnego wyglądu elementom plastikowym, gumowym i winylowym, wewnątrz samochodu. Środek do pielęgnacji wnętrz Quick Dressing tworzy antystatyczną powierzchnię, która zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu. Nadaje pielęgnowanym powierzchniom przyjemny zapach, który utrzymuje się wiele dni po zastosowaniu. Quick Dressing z gamy kosmetyków samochodowych PREMO nadaje się zarówno do użytku prywatnego jak i do stosowania na profesjonalnych myjniach samochodowych, gdzie liczy się efektywność i łatwość zastosowania. Środek Quick Dressing łatwo się nakłada i nie pozostawia smug.

PROPORCJE: Gotowy do użycia

INSTRUKCJA UŻYCIA: Dokładnie wstrząśnij przed użyciem. Dla własnego bezpieczeństwa załóż rękawice i okulary ochronne. Nakładaj przy użyciu butelki z rozpylaczem, na uprzednio wyczyszczone powierzchnie. Przetrzyj ścierką z mikrofibry i pozwól wyschnąć. W przypadku gdyby nadmiar produktu pozostał na powierzchni, wytrzyj go do sucha czystą ścierką z mikrofibry.

UWAGA! Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię.

Quick Dressing S-94 - mleczko do kokpitu

Deska rozdzielcza jest jednym z najbardziej widocznych elementów samochodu. Jest ona jednak również narażona na działanie naprawdę dużej ilości czynników zewnętrznych, które wpływają na jej wygląd. Dlatego jeśli lubimy gdy nasze auto jest zadbane i czyste nie możemy pominąć czyszczenia deski rozdzielczej. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy dressing do kokpitu Quick Dressing S-94.

Zagrożenia dla deski rozdzielczej

Deska rozdzielcza jest narażona na działanie wielu różnych czynników zewnętrznych, które wpływają na jej wygląd. Regularna konserwacja deski rozdzielczej przy pomocy mleczka do kokpitu jest niezwykle istotna, gdyż duża część czynników wpływa nie tylko na jej wygląd. Niektóre z zanieczyszczeń deski rozdzielczej, jeśli pozostawimy je na długi czas mogą permanentnie zniszczyć wygląd deski rozdzielczej naszego samochodu. Dlatego też polecamy regularnie stosować mleczko do kokpitu Quick Dressing S-94.

Największymi czynnikami wpływającymi na wygląd naszej deski rozdzielczej i innych elementów samochodu wykonanych z tworzywa sztucznego jest niewątpliwie ciepło i promieniowanie słoneczne. Słońce emituje szkodliwe promieniowanie UV, które powoduje utratę blasku, zmatowienie i utratę koloru deski rozdzielczej. Są to najbardziej powszechne czynniki wpływające na wygląd i kondycję deski rozdzielczej i kokpitu. Dressing do kokpitu oferowany przez naszą firmę jest bardzo dobrym środkiem przeciwdziałającym tego typu zagrożeniom.

Zastosowania mleczka do kokpitu Quick Dressing S-94

Mleczko do kokpitu Quick Dressing S-94 jest preparatem przeznaczonym do konserwacji i pielęgnacji plastikowych, gumowych i winylowych elementów wewnątrz samochodu. Dressing do kokpitu Quick Dressing S-94 ma za zadanie zabezpieczyć i przywrócić oryginalny wygląd elementom z tworzyw sztucznych w samochodzie. Należy pamiętać, że mleczko do kokpitu oferowane przez nas jest środkiem pielęgnującym, a nie czyszczącym. Dlatego też powinien być stosowany wyłącznie na wyczyszczone elementy.

Dressing do kokpitu Quick Dressing S-94 działa poprzez przywracanie elementom wykonanym z tworzyw sztucznych i oryginalnego wyglądu, dodatkowo tworzy on antystatyczną powłokę, która zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu, dzięki tej powłoce elementy wykonane z plastiku, gumy czy winylu zachowają swój wygląd przez naprawdę długi czas. Dodatkowo mleczko do kokpitu oferowane przez naszą firmę nadaje pielęgnowanym elementom przyjemny zapach, który utrzymuje się przez naprawdę długi czas.

Korzystanie z dressingu do kokpitu Quick Dressing S-94

Mleczko do kokpitu S-94 jest niezwykle proste w użyciu. Nie trzeba go w żaden sposób rozcieńczać, zostało ono przygotowane w taki sposób, że można używać go od razu po otworzeniu opakowania. Dressing do kokpitu należy dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Przed rozpoczęciem pielęgnacji kokpitu powinniśmy też zabezpieczyć swoje oczy i głowie używając okularów i rękawic. Preparat nakłady przy użyciu rozpylacza, po czym przecieramy pielęgnowaną powierzchnię i pozostawiamy ją do wyschnięcia. Powinniśmy pamiętać o tym nie nakładać mleczka do kokpitu w bezpośrednim świetle słonecznym, lub na rozgrzane elementy. Dressing do kokpitu powinien szybko i sprawnie przywrócić elementom z tworzyw sztucznych ich dawny wygląd, jednocześnie nie pozostawiając na nich smug i innych śladów.

Dlaczego warto wybrać mleczko do kokpitu Quick Dressing S-94

Mleczko do kokpitu Quick Dressing S-94 jest bardzo popularnym środkiem do pielęgnacji wnętrz samochodów. Wykorzystywany jest on zarówno przez właścicieli myjni i zakładów zajmujących się detailingiem samochodowym, jak również przez osoby prywatne. Sukces i popularność tego dressingu do kokpitów można podsumować w kilku prostych punktach:

  • Łatwość użycia
  • Wysoka wydajność
  • Bardzo dobre efekty
  • Przyjemny zapach
  • Szybkość działania

Wszystko to sprawia, że środek ten jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących idealnego, łatwego w użytku, wydajnego środka do pielęgnacji kokpitu samochodowego.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Łatwo się rozprowadza, pozostawia przyjemny zapach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl