Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Quick Wipe (S74-G)

Środek nabłyszczający do karoserii

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,43 zł 34.43
Cena netto: 27,99 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 3.42856
Producent: PREMO
Kod produktu: S74-G

Opis

Preparat nabłyszczający Quick Wipe do użytku po czyszczeniu zasadniczym

Quick Wipe to wysokiej jakości nabłyszczacz do użytku po czyszczeniu zasadniczym. Dzięki zawartości płynnych polimerów zapewnia wysoki połysk i lustrzaną głębię koloru. Nabłyszczacz z linii kosmetyków samochodowych PREMO łatwo się nakłada, nie pozostawia smug i zapewnia długotrwały efekt. Dzięki zawartym w nim składnikom ochronnym pozwala na usunięcie powstałych przy myciu niedociągnięć i resztek brudu bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Nabłyszczacz do Quick Wipe używany jest zarówno w myjniach ręcznych jak i mobilnych lub stacjonarnych myjniach parowych.

Proporcje: Gotowy do użycia

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem.  W celu osiągnięcia najlepszych efektów użyj butelki z rozpylaczem. Rozpyl produkt na powierzchnię i wetrzyj ją natychmiast używając ścierki z mikrofibry lub rozpyl produkt na mikrofibrę i wetrzyj go w powierzchnię. Następnie odwróć ścierkę z mikrofibry na drugą stronę i poleruj do momentu uzyskania wysokiego połysku.

Uwaga! Nie rozcieńczać. Nie nakładać produktu w bezpośrednim świetle słonecznym lub na gorącą powierzchnię. 

Przygotowanie samochodu do użycia nabłyszczacza do karoserii Quick Wipe S74-G

Przygotowanie karoserii samochodowej do użycia środka nabłyszczającego jest bardzo prostym procesem, który powinno się wykonywać stosunkowo często, jako swego rodzaju pielęgnację lakieru samochodowego. Przed użyciem nabłyszczacza do karoserii Quick Wipe S74-G należy dokładnie wyczyścić cała powierzchnie karoserii, by usunąć z niej wszystkie zabrudzenia, tylko po przygotowaniu lakieru samochodowego w ten sposób możemy przystąpić do użycia środka Quick Wipe S74-G i nabłyszczenia karoserii.

Czyszczenie lakieru nabłyszczeniem karoserii przy pomocy środka Quick Wipe S74-G

Czyszczenie lakieru przed nabłyszczeniem karoserii nie różni się specjalnie od zwykłego mycia lakieru samochodowego. Przed nałożeniem kosmetyków nabłyszczających należy usunąć z lakieru wszelkie zabrudzenia, zakurzenia oraz ryski na lakierze.

Usunięcia kurzu i zabrudzeń najlepiej dokonać na myjni bezdotykowej, lub na myjni ręcznej. Należy unikać myjni automatycznych, gdyż nigdy nie mamy pewności jaką jakość mają gąbki stosowane w niej. Złej jakości gąbki lub dawno niewymieniane gąbki mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Drobinki piasku znajdujące się na karoserii mogą zostać wprawione przez nie w ruch i zarysować lakier samochodu. Dlatego też najlepszą metodą przygotowania lakieru do nałożenia nabłyszczacza do karoserii Quick Wipe S74-G. Jest połączenie mycia samochodu na myjni bezdotykowej z myciem ręcznym. Myjnia samoobsługowa pozwoli nam na usunięcie z lakieru wszelkiego rodzaju kurzu i drobin piasku. Dzięki temu dokładnie wyczyścimy karoserię naszego samochodu.

Kolejnym krokiem jaki warto wykonać przed zastosowaniem środka nabłyszczającego do karoserii Quick Wipe S74-G jest wykonanie glinkowania. Glinkowanie pozwala na wyeliminowanie niewielkich rys, sam proces jest niezwykle prosty. Używając specjalnej gliny polerujemy samochodów, zarówno glinka jak i karoseria powinny być wilgotne. Proces polerowania powinniśmy wykonywać, dopóki glinka nie będzie płynnie ślizgać się po karoserii.
Na w ten sposób przygotowany lakier możemy nałożyć nabłyszczacz do karoserii Quick Wipe S74-G.

Sposób użycia nabłyszczacza do karoserii Quick Wipe S74-G

Quick Wipe S74-G jest wysokiej klasy nabłyszczaczem do karoserii, który powinno się stosować po zasadniczym czyszczeniu karoserii i przygotowaniu jej do nabłyszczenia. Sam środek Quick Wipe S74-G jest niezwykle prosty i intuicyjny w użytkowaniu.

Przede wszystkim nie trzeba go rozcieńczać, produkt jest już gotowy do użytku, przed użyciem należy go jedynie wstrząsnąć. Jeśli chcemy uzyskać najlepsze efekty powinniśmy użyć rozpylacza. Środek należy rozpylić na karoserię i natychmiast wetrzeć go w karoserię samochodu.

Środek można też rozpylić na ściereczkę z mikrofibry i używać go w ten sposób. Powinniśmy polerować samochodów do momentu uzyskania lustrzanej powierzchni na lakierze. Należy pamiętać by nie używać nabłyszczacza do karoserii Quick Wipe S74-G w pełnym świetle słońca, lub na rozgrzany samochód.

Największe zalety nabłyszczacza do karoserii Quick Wipe S74-G

Środek Quick Wipe S74-G jest profesjonalnym nabłyszczaczem do karoserii. Pozwala on na uzyskanie lustrzanej powierzchni lakieru, dzięki czemu nasz samochód wyglądał będzie na zadbany. Do największych zalet środka Quick Wipe S74-G należą:

• Prosty sposób aplikowania środka
• Wysoka skuteczność
• Długość utrzymywania się efektu na karoserii samochodu
• Łatwość uzyskania lustrzanego efektu na lakierze
• Zawarte w środku Quick Wipe środki ochronne usuwania zabrudzenia i niedoskonałości powstałe podczas mycia

Dzięki wszystkim tym zaletom środek Quick Wipe S74-G z powodzeniem wykorzystywany jest zarówno w myjniach automatycznych i samoobsługowych, gdzie używany jest jako finalny element mycia, mający na celu uatrakcyjnienie naszego samochodu. W myjniach ręcznych środek ten wykorzystywany jest jako wsparcie innych metod nabłyszczania i ochrony karoserii samochodowej. Nabłyszczanie karoserii za pomocą Quick Wipe S74-G idealnie uzupełnia wszelkiego rodzaju pasty polerskie, oraz woskowania. Tak zabezpieczony i potraktowany lakier będzie znakomicie prezentował się przez długie tygodnie, a odpowiednio zakonserwowany nawet miesiące.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

świetny środek, bardzo dobra jakość, trzyma się długo , prosty w nakładaniu

Najlepszy nabłyszczacz jaki miałem. Ładnie pachnie i zawsze nakładam go w cenie mycia. Samochód błyszczy się jak po wosku

Super nabłyszcza . Zero smug, do tego bardzo przyjemny zapach. Polecam . 10/10

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl