Aktualności
Jak ozonować samochód?

Ozonowanie samochodu jest procesem, w którym używa się ozonu (O₃) do oczyszczania wnętrza pojazdu. Ozon to silny utleniacz, który ma zdolność niszczenia bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Proces ozonowania samochodu polega na wprowadzeniu generatora ozonu do wnętrza pojazdu lub korzystaniu z systemu ozonowania zainstalowanego w specjalnym pomieszczeniu. Generator ozonu wytwarza cząsteczki ozonu, które są uwalniane do powietrza wewnątrz samochodu. Ozon jest bardzo reaktywny i szybko rozkłada się, powracając do stabilnej postaci tlenu (O₂). Podczas tego procesu ozon atakuje i niszczy wszelkie organiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pleśń czy cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie samochodu jest skuteczną metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapachy po jedzeniu, zapachy po zwierzętach czy zapachy po zalaniu samochodu. Dodatkowo, proces ten może pomóc w zmniejszeniu stężenia alergenów, takich jak pyłki roślin, kurz i roztocza, co może przynieść korzyści osobom cierpiącym na alergie.

Top Cleaner (C84-G)

Środek do mycia wstępnego

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 41,81 zł 41.81
Cena netto: 33,99 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 4.36738
Producent: PREMO
Kod produktu: C84-G

Opis

Top Cleaner jest wyjątkowo skutecznym, wielozadaniowym środkiem do czyszczenia wstępnego o odczynie alkalicznym. Chemia samochodowa Top Cleaner sprawdza się zarówno przy czyszczeniu elementów nadwozia, nadkoli, jak i silnika. Specjalna formuła łącząca w sobie rozpuszczalniki i silne mieszanki o bazie zasadowej doskonale rozpuszcza nawet najcięższe zabrudzenia drogowe pozostawiając czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Cechą charakterystyczną środka Top Cleaner wyróżniającą go wśród preparatów tego typu jest łatwość spłukiwania, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku w myjniach parowych. Wysoka skuteczność mycia, w połączeniu z wysoka koncentracją produktu sprawiają, że środek do mycia wstępnego Top Cleaner marki PREMO jest szczególnie popularny wśród właścicieli myjni samochodowych, zapewniając im szybki, skuteczny i ekonomiczny proces czyszczenia.

Proporcje: 1:10

Instrukcja użycia: Dobrze wstrząśnij przed każdym użyciem. W ramach bezpieczeństwa, podczas korzystania z produktu, rekomendowane jest stosowanie okularów ochronnych i gumowych rękawic ochronnych. Rozcieńcz z wodą według podanych proporcji. Nanieś produkt na czyszczoną powierzchnię przy pomocy rozpylacza. Pozostaw produkt na powierzchni na ok. 1 min. Spłucz przy pomocy myjki ciśnieniowej lub parowej.

Uwaga: Nie nakładać na rozgrzaną powierzchnię, nie pozwolić by produkt wysechł na powierzchni.

Wielozadaniowy środek do czyszczenia wstępnego Top Cleaner (C84-G)

Czym jest mycie wstępne?

Mycie wstępne jest procesem polegającym na usunięciu z lakieru najbardziej widocznych zabrudzeń. Mycie wstępne jest o tyle istotne, że usuwa z lakieru piasek, kurz i inne tego rodzaju drobiny, które przy późniejszych etapach mycia mogłyby doprowadzić do zniszczenia, lub zarysowania lakieru. Przy myciu wstępnym warto jest skorzystać z dedykowanych środków do mycia wstępnego takich jak Top Cleaner C84-G. Pozwalają one na dokładne umycie samochodu i przygotowanie go do dalszego mycia.

Korzystanie ze środka do mycia wstępnego Top Cleaner C84 - G

Bezpieczne korzystanie ze środka do mycia wstępnego Top Cleaner jest niezwykle proste. Przede wszystkim powinniśmy zaopatrzyć się w rozpylacz, oraz gumowe rękawice i okulary ochronne. Zabezpieczenie oczu i rąk jest bardzo istotne podczas korzystania z praktycznie każdego środka do czyszczenia samochodu, jeśli skorzystamy z tego rodzaju środków ochrony osobistej unikniemy bolesnych podrażnień, które mogą wystąpić podczas korzystania z kosmetyków samochodowych.

Środek do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G należy rozcieńczyć w proporcjach 1:10, czyli dziesięć części wody na jedną część środka czystości. Preparat nanosimy na karoserię przy pomocy rozpylacza, następnie pozostawiamy środek Top Cleaner na około jedną minutę, po czym spłukujemy go przy pomocy myjki parowej, lub parowej. Musimy pamiętać o tym, że środka do mycia wstępnego nie powinniśmy nakładać na rozgrzaną powierzchnię. Nie możemy też pozwolić na to, by preparat nie wyschnął na powierzchni samochodu. Dlatego też środka do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G powinniśmy używać raczej w zacienionych miejscach, optymalnie w momencie gdy temperatura powietrza nieco spadnie. Powinniśmy także unikać używania tego środka do mycia wstępnego dopóki nie wystygnie silnik naszego samochodu.

Zastosowania środka do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G

Środek do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G jest bardzo skutecznym środkiem do czyszczenia samochodów. Sprawdza się zarówno przy czyszczeniu nadwozia, nadkoli i silnika. Sprawia to, że środek Top Cleaner jest idealnym rozwiązaniem do mycia samochodu przed praktycznie każdym innym myciem. Doskonale przygotowuje on powierzchnię karoserii do dalszego mycia.

Środek Top Cleaner C84-G jest preparatem przygotowanym według specjalnej formuły. Łączy on w sobie rozpuszczalniki i silne mieszanki zasadowe. Dzięki temu jest to środek, który doskonale poradzi sobie z usunięciem wszelkiego rodzaju zabrudzeń z powierzchni lakieru, jednocześnie odtłuszcza on całą powierzchnię. Środek Top Cleaner jest również bardzo łatwy do spłukania, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowany na myjniach parowych i samoobsługowych.

Dlaczego warto wybrać środek do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G

Środek do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G jest idealnym rozwiązaniem nie tylko osób prywatnych, ale również dla właścicieli myjni samochodowych. Wysoka wydajność tego środka wynika z dużego stężenia środków czyszczących, oraz wysokiej koncentracji produktu. Dzięki temu jedno opakowanie środka do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G wystarczy na naprawdę długi czas. Dodatkowo środek ten jest niezwykle prosty w użyciu i doskonale przygotowuje powierzchnie samochodu do dalszego czyszczenia. Podsumowując, popularność środka do mycia wstępnego Top Cleaner wynika z:

  • Wysokiej wydajności
  • Wysokiego stężenia środków czystości
  • Wysokiej koncentracji preparatu
  • Łatwości z jaką można korzystać z produktu
  • Skuteczności środka do mycia wstępnego Top Cleaner
  • Uniwersalności

Wszystkie te cechy sprawiają, że środek do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G jest powszechnie stosowany na myjniach parowych i samoobsługowych, ale również przez osoby prywatne, które używają go jako jednego z podstawowych kosmetyków samochodowych. Środek do mycia wstępnego Top Cleaner C84-G doskonale współpracuje także z innymi środkami do czyszczenia samochodów znajdujących się w ofercie naszej firmy.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (6)

Dobrze spełnia swoje zadanie. Polecam

5+

Mając myjnie parową jak tym działać? Spryskać, odczekać, jakąś gąbką (poczyścić) i spłukać?

używam go w myjni wodnej jako wstępny oprysk i jest spoko, dobra alternatywa zamiast piany aktywneej

świetny środek, dobrze wgryza się w brud, super efekty, polecam

wydajny środek który rewelacyjnie zmiękcza największy brud. Wystarczy nanieść mgiełkę, poczekać 2-3 min i spłukać. Sprawdza się też przy pianownicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl